Info

Přineste úspory do svého rodinného či firemního rozpočtu, chytrým nakládáním s dešťovou vodou. Flexibilní nádrže na dešťovou vodu Vaky Jabor, jsou ideálním řešením pro sezónní využití dešťových srážek na chatách, chalupách, u rodinných domů, rekreačních zařízení i u firem či zemědělských družstev.

Chytré nakládání s dešťovou vodou

Stále častěji se potýkáme s nedostatkem vody především v letních měsících. Je tedy důležité, chytře nakládat s dešťovou vodou, která je sváděna okapovým systémem ze střech. Využijte každé dešťové přeháňky pro své účely a ušetřete finanční výdaje svého rodinného, nebo firemního rozpočtu. Pro jednoduché, ekonomické a ekologické hospodaření s dešťovou vodou nabízíme klientům flexibilní vaky na dešťovou vodu. Vaky Jabor moderním způsobem zadržují dešťovou a užitkovou vodu a umožňují její další využití tím nejjednodušším způsobem. Vaky Jabor představují ideální způsob ochrany životního prostředí a šetření vodních zdrojů.

Vak na užitkovou a dešťovou vodu.
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 605 797 777
Ukázka typu připojení z okapu na vak pro dešťovou vodu.

Instalace do malých rekreačních objektů i velkých firem a družstev

Flexibilní vaky, zásobníky a nádrže jsou vhodné pro malé chatky, chaty, sruby, rekreační objekty, firmy i družstva. Snadnou instalací i obsluhou získáte praktický doplněk pro dešťovou a užitkovou vodu, kterou můžete následně využívat dle svých potřeb. Vybírat můžete z řady objemových velikostí, provedení a instalačního příslušenství. K využívání nádrží vybízí navíc soudobá situace rostoucích cen vodného a stočného, kdy zadržování dešťové vody a její snadné a bezplatné využívání kdykoli a bez omezení přináší značné ekonomické úspory.

Snadné napojení na okapové systémy

Naše flexibilní nádrže Vaky Jabor je možné jednoduše připojit ke svodovým a okapovým systémům. Jejich praktičnost tak ocení v každodenním životě majitelé domů a zahrad nebo třeba vlastníci zahrádek a rekreačních objektů, soukromých i komerčních. Sebranou vodu lze podle kvality užít ke splachování, praní či běžnému mytí, nebo třeba k zalévání či k zavlažování. Zajišťujeme také výrobu pružných vaků na míru. Zde stačí uvést našim technikům rozměr, nebo si domluvit schůzku přímo u vás na místě a naši technici vyměří prostor sami. Specializujeme se rovněž na výrobu atypicky řešených flexibilních vaků, které pak jednoduše umístíte do míst, která jsou chytře schovaná a vak nenaruší ráz okolní krajiny.

Vak na dešťovou vodu připojený k okapu.
Certifikáty a technické listy ke stažení