Info

Praktickým řešením pro svod užitkové vody, odpadní vody a kalu z domácnosti, komerčních prostor, výroby, zemědělského družstva, společenských akcí apod., jsou flexibilní nádrže na odpadní vody. Tato alternativa k odpadní jímce vyniká rychlou výstavbou bez nutnosti vyřízení stavebního povolení nebo stavebních úprav. Flexibilní nádrž je vhodná i pro dlouhodobé uložení odpadních vod.

Vaky jako skladné a operativní řešení

Flexibilní vaky, nádrže a zásobníky jsou praktickým řešením pro zachycení užitkové vody, odpadní vody, kalu a jiných nečistot. Naše společnost Vaky Jabor se specializuje na výrobu tohoto sortimentu produktů přímo v České republice. Díky tomu zajišťujeme snadnou dostupnost moderního způsobu zadržování či skladování rozličných druhů kapalin s využitelností od běžných domácností či rekreačních objektů, přes dětské tábory, společenské akce, (srazy, koncerty, závody) až po zemědělská družstva a nejrůznější společnosti. Flexibilní nádrže Vaky Jabor jsou ekonomickým, ekologickým, rychlým a bezpečným řešením pro dočasné i dlouhodobé uložení odpadní vody, kejdy, hnoje, výluhu, kalu či digestátu.

Vak na odpadní vodu
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 605 797 777
Vak na odpadní vodu

Při výrobě používáme vysokofrekvenční svařování

Flexibilní vaky, nádrže a zásobníky vyrábíme také na míru. Náš sortiment je vhodný pro domácnosti a rekreační objekty, pokud potřebujete zajistit odtok odpadní vody v místech, kde není možné vyřídit stavební povolení a není možné provádět velké stavební úpravy. Nechte si proto vyrobit na míru flexibilní nádrž na odpadní vodu na místo, které je k tomu ideální. Vyrábíme flexibilní nádrže v tradičním i atypickém provedení. Výška max. 1,6 m nenaruší ráz okolí a velmi jednoduše ji lze schovat například za nízký živý plot. Pro objednání vaku na odpadní vodu na míru je potřeba uvést požadovanou velikost, popřípadě se obrátit na naše techniky, kteří přijedou na místo určení a přesně změří prostor určený pro jeho instalaci.

Prémiové materiály s dlouhou životností

Nespornou výhodou flexibilních nádrží je snadná instalace, která v případě vaků menších rozměrů na vyrovnané půdě nezabere více, jak hodinu. Výhodou je však také speciální WR technická tkanina, která umožňuje bezproblémové ukládání nejagresivnějších odpadních vod a spolu s uzavřenou konstrukcí těchto nádrží omezuje pachy z ukládaného odpadu. Uvnitř nádrže se netvoří plísně ani houby. Uzavřené zásobníky Vaky Jabor poskytují užitný a konstantní skladovací objem a zamezují rozpouštění a případný odtok odpadních vod vlivem srážek. Flexibilní vaky jsou také praktickým pomocníkem pro zajištění funkčnosti sociálních zařízení, čističek odpadních vod, septiků aj.

Flexibilní nádrže na odpadní vodu představují jednoduchý, efektivní a bezzápachový provoz. Ocení ji především majitelé rekreačních a ubytovacích objektů, vzdělávací zařízení, sportovní areály, nebo pořadatelé rozličných akcí. Zásobníky na odpadní vodu mohou být skvělým pomocníkem při mimořádných událostech, především při přírodních katastrofách, při odstraňování jejich následků.

Vak na odpadní vodu