Info

Vaky na pitnou vodu jsou vyráběny speciálním způsobem, splňujícím mezinárodně platnou certifikaci pro uskladnění pitné vody. Opatřeny jsou prvky proti UV záření, proti plísním a houbám. Kvalita vody v nich neklesá, voda zůstává stálá, nezbarvuje se a nebledne.

Flexibilní vaky pro zásobu pitné vody

Vaky Jabor jsou moderním a praktickým řešením pro vytvoření zásob pitné vody. Lze je využít pro zásobování malé rekreační chaty, chalupy, až po areály, družstva, firmy, apod. Stejně tak mohou řešit nečekanou situaci a pomáhat při výpadcích dodávky pitné vody, při haváriích, nebo opravách obecního vodovodního potrubí. Vaky a zásobníky jsou vhodné pro zřizovatele, provozovatele a vlastníky ubytovacích, vzdělávacích, sportovních a hotelových zařízení, kde je nutné zajistit pravidelnou a hygienickou dodávku pitné vody.

Modrý vak na pitnou vodu.
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 605 797 777
Zemědělský vak na hnojiva.

Velkokapacitní nádrže na pitnou vodu jsou určeny i pro dlouhodobé použití

Vaky a zásobníky na vodu jsou schopné svou velikostí od 1000l až po 100 000l zajistit vodu pro velký počet osob. Výhody flexibilních nádrží ocení také pořadatelé táborů, škol v přírodě, festivalů, fanouškovských srazů apod. Všechny naše vaky vynikají odolností, nabízejí flexibilní řešení a přes veškerou svou funkčnost nenarušují své okolí, nepoškozují ho a elegantně s ním splývají. Flexibilní nádrže na pitnou vodu je možné používat dlouhodobě.

Certifikovaný výrobek pro dlouhodobé skladování pitné vody

Flexibilní nádrže Vaky Jabor jsou certifikovaným sortimentem a nejlepším řešením pro zásobování pitné vody v místech, kde není možné vyřešit stavební povolení pro pevné nádrže, nebo pro situace, kdy je přívod vody řešen pouze sezónně. Naše společnost Vaky Jabor působí v České republice. Specializujeme se na tuzemský trh, ale své výrobky prodáváme také za hranice. V oblasti výroby elastických zásobníků na kapaliny máme bohaté zkušenosti. Základem každého flexibilního vaku je speciální textilie, ošetřená vrstvou pryže. Speciální vrstva pryže uvnitř vaku zabraňuje působení kapalin na materiál. Vnější vrstva pak chrání vak proti UV záření, mechanickému poškození a jiným škodlivým vlivům.

Modrý vak na pitnou vodu.
Certifikáty a technické listy ke stažení