Info

Zvláště v posledních letech je boj se suchem stále častější jev. Abychom udrželi životní prostředí a ochránili majetek i zdraví osob, vyvíjíme a vyrábíme specializované hasičské vaky pro zachycení dešťové a užitkové vody v rámci boje s ohněm, nebo jen pro preventivní účely. Zásobníky na protipožární vody disponují kvalitními hydrantovými spojkami pro rychlé použití.

Hasičské vaky typové i na míru

Naše společnost, Vaky Jabor, vyrábí široký sortiment hasičských flexibilních vaků, nádrží a zásobáren pro profesionální i dobrovolné hasiče. Flexibilní hasičské nádrže představují ideální řešení pro dostatečný přísun protipožární vody v místech, kde není možné vyřídit stavební povolení na pevné hasicí cisterny. Všestranné využití nabízí umístění také v místech, kde je nutné dbát na bezpečí osob, například při pořádání nejrůznějších výstav, srazů, závodů, aj. Vytváříme unikátní a na míru realizované řešení pro zadržování dešťové a užitkové vody. V rámci boje s ohněm, nebo jen pro preventivní účely nabízíme zásobníky na protipožární vodu s hydrantovými spojkami.

Hasičský vak na vodu v národním parku České Švýcarsko.
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 605 797 777

Variabilita a vysoká kvalita vaků

Flexibilní protipožární nádrže jsou certifikovaným a osvědčeným sortimentem u profesionálních i dobrovolných hasičů. Naše společnost Vaky Jabor se specializuje na sériovou výrobu nebo výrobu na míru. Variabilita a pestrá nabídka našich zásobníků na vodu co se objemu a určení týče, umožňuje nalézt řešení i v místech, kde není možné vyřídit stavební povolení. Přeprava a instalace hasicích zásobníků na vodu je velmi jednoduchá, stejně tak jako obsluha. Umístění našich výrobků nepodléhá stavebnímu povolení, nevyžadují ani žádné speciální stavební úpravy. Protože mají přirozený vzhled, nenarušují ráz krajiny. Nádrže dosahují maximální výšky 1,6 m. Navzdory tomu vyniká toto řešení vysokou odolností nejen vůči různým druhům kapalin, ale také proti mechanickému poškození a dalším vnějším vlivům.

Používáme certifikované materiály

Pro výrobu hasičských flexibilních nádrží používáme speciální materiál a kvalitní výrobní postupy. Materiál z tkané struktury z vysoce kvalitních PES -polyesterových, kompozitních textilních membrán, používaných v technologiích EXOM, je ošetřen vysoce výkonnou polymerní vrstvou z polyvinylchloridu. Nádrže odolávají teplotám od – 30 až do + 70 °C. Jejich přeprava a instalace je velmi rychlá a pohodlná. Dají se také dobře složit a uskladnit. Technické tkaniny mají vysokou odolnost i vůči vnějším vlivům, například proti propíchnutí.

Hasičské vaky typové i na míru.
Certifikáty a technické listy ke stažení