Info

Praktickým řešením pro svod užitkové vody, odpadní vody a kalu z domácnosti, komerčních prostor, výroby, zemědělského družstva, společenských akcí apod., jsou flexibilní nádrže na užitkovou vodu. Tato alternativa k odpadní jímce vyniká rychlou výstavbou bez nutnosti vyřízení stavebního povolení nebo stavebních úprav. Flexibilní nádrž je vhodná i pro dlouhodobé uložení odpadních vod.

 

 

Vaky jako skladné a operativní řešení

Flexibilní vaky, nádrže a zásobníky jsou praktickým řešením pro zachycení užitkové vody, odpadní vody, kalu a jiných nečistot. Jsou také ideálním řešením pro sezónní využití dešťových srážek na chatách, chalupách, u rodinných domů, rekreačních zařízení, společenských akcí, (srazy, koncerty, závody) či u firem či zemědělských družstev. Naše společnost Vaky Jabor se specializuje na výrobu tohoto sortimentu produktů přímo v České republice. Flexibilní nádrže Vaky Jabor jsou ekonomickým, ekologickým, rychlým a bezpečným řešením pro dočasné i dlouhodobé uložení odpadní vody, kejdy, hnoje, výluhu, kalu či digestátu.

Vak na dešťovou a užitkovou vodu.
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 605 797 777
Vak na užitkovou a dešťovou vodu.

Při výrobě používáme vysokofrekvenční svařování

Flexibilní vaky, nádrže a zásobníky vyrábíme také na míru. Pokud potřebujete zajistit odtok odpadní vody v místech, kde není možné vyřídit stavební povolení a není možné provádět velké stavební úpravy, jsou vaky ideálním řešením. Nechte si vyrobit na míru flexibilní nádrž na odpadní vodu na místo, které je k tomu ideální. Vyrábíme flexibilní nádrže v tradičním i atypickém provedení. Výška max. 1,6 m nenaruší ráz okolí a velmi jednoduše ji lze schovat například za nízký živý plot. Pro objednání vaku na odpadní vodu na míru je potřeba uvést požadovanou velikost, popřípadě se obrátit na naše techniky, kteří přijedou na místo určení a přesně změří prostor určený pro jeho instalaci.

Prémiové materiály s dlouhou životností

Nespornou výhodou flexibilních nádrží je snadná instalace, která v případě vaků menších rozměrů na vyrovnané půdě nezabere více, jak hodinu. Výhodou je však také speciální WR technická tkanina, která umožňuje bezproblémové ukládání nejagresivnějších odpadních vod a spolu s uzavřenou konstrukcí těchto nádrží omezuje pachy z ukládaného odpadu. Uvnitř nádrže se netvoří plísně ani houby. Uzavřené zásobníky Vaky Jabor poskytují užitný a konstantní skladovací objem a zamezují rozpouštění a případný odtok odpadních vod vlivem srážek. Flexibilní vaky jsou také praktickým pomocníkem pro zajištění funkčnosti sociálních zařízení, čističek odpadních vod, septiků aj.

Flexibilní nádrže na odpadní vodu představují jednoduchý, efektivní a bezzápachový provoz. Ocení ji především majitelé rekreačních a ubytovacích objektů, vzdělávací zařízení, sportovní areály, nebo pořadatelé rozličných akcí. Zásobníky na odpadní vodu mohou být skvělým pomocníkem při mimořádných událostech, především při přírodních katastrofách, při odstraňování jejich následků.

Vak na dešťovou užikovou vodu.
Certifikáty a technické listy ke stažení