Info

Flexibilní vaky jsou skvělým řešením pro skladování kapalných hnojiv, odpadních vod a dalších kapalin. Nádrže značky Vaky Jabor jsou vyrobené ze speciální WR technické tkaniny, která je určená mimo jiné pro agresivní kapality. Vaky se velice jednoduše instalují. Není nutné dělat větší úpravy, vaky stačí pouze zajistit proti případnému úniku kapaliny.

Zemědělské vaky jsou levné a kvalitní řešení.

Vaky Jabor jsou levnějším řešením než klasické nádrže, jejichž pořízení je nejen drahé, ale také časově náročné. Speciální zásobníky ve formě vaků jsou vhodné pro dočasné i dlouhodobé uskladnění kapalin a to vč. agresivních hnojiv. Materiál ze silné tkaniny je odolný proti protržení, přesto je vhodné dbát na to, aby se v okolí nádrže nevyskytovaly ostré předměty. Naše společnost Vaky jabor se specializuje na výrobu sortimentu produktů přímo v České republice. S výrobou flexibilních vaků máme bohaté zkušenosti.

Zemědělský vak na hnojiva a jiné.
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 605 797 777
Vaky na hnojiva a jiné látky.

Certifikovaný výrobek pro dlouhodobé skladování hnojiv

Zásobníky na hnojiva jsou vyráběné speciálním způsobem. Základem každého vaku na hnojiva je speciální textilie, která je opatřena také vrstvou pryže. Tato speciální vrstva, která se nachází uvnitř vaku pak chrání textilie před působením kapalných hnojiv na materiál. Pogumovaný je vak pochopitelně také z vnější strany. Pryž vně vaku na hnojiva má za úkol chránit uskladněný materiál pře UV zářením, ale také proti mechanickému poškození vaku nebo jiným škodlivým vlivům. Flexibilní Vaky Jabor určená pro uchovávání hnojiv jsou certifikovanými výrobky. Jde o nejlepší řešení pro uchovávání tekutých hnojiv pokud se nechcete zabývat stavbou klasické nádrže.

Ekologické řešení uskladnění kapalin

Skladování tekutin ve speciálních certifikovaných vacích je ekologické. Flexibilní vaky jsou sortiment budoucnosti pro řešení uskladnění všech druhů kapalin potřebných nejen v zemědělství. Vyrábíme různé velikosti nádrží a dokážeme zrealizovat také zakázky šité na míru přímo vašim potřebám. Pokud tedy máte speciální přání, neváhejte nás kontaktovat. Atypické provedení pro nás není žádný problém. Pro objednání vaku na miru je potřeba uvést požadovanou velikost.

Zemědělský vak na hnojiva.
Certifikáty a technické listy ke stažení