Info

Flexibilní vaky na hnojiva jsou skvělým řešením pro skladování kapalných hnojiv. Nádrže na hnojiva Vaky Jabor jsou vyrobené ze speciálního materiálu, který je určený právě pro skladování kapalných hnojiv. Nádrže se snadno instalují. Není nutné dělat větší úpravy, stačí jen vaky zajistit proti případnému úniku kapaliny. speciální WR technická tkanina je velmi odolná a umožňuje ukládání těch nejagresivnějších hnojiv.

Vaky na hnojiva jsou levné a kvalitní řešení

Tekutá hnojiva je nutné vhodně skladovat. K tomu mohou sloužit právě Vaky Jabor, které jsou levnějším řešením než klasické nádrže na hnojiva, jejichž budování je nejen drahé, ale také časově náročné. Speciální zásobníky ve formě vaků jsou vhodné pro dočasné i dlouhodobé uskladnění hnojiv. Materiál ze silné tkaniny je odolný proti protržení, přesto je vhodné dbát na to, aby se v okolí nádrže nevyskytovaly ostré předměty. Společnost Vaky jabor se specializuje na výrobu sortimentu produktů přímo v České republice. Firma se specializuje zejména na český trh, ale své výrobky prodává také do zahraničí. S výrobou flexibilních vaků má společnost bohaté zkušenosti.

Vaky na hnojiva
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 605 797 777
Vaky na hnojiva

Certifikovaný výrobek pro dlouhodobé skladování hnojiv

Zásobníky na hnojiva jsou vyráběné speciálním způsobem. Základem každého vaku na hnojiva je speciální textilie, která je opatřena také vrstvou pryže. Tato speciální vrstva, která se nachází uvnitř vaku pak chrání textilie před působením kapalných hnojiv na materiál. Pogumovaný je vak pochopitelně také z vnější strany. Pryž vně vaku na hnojiva má za úkol chránit uskladněný materiál pře UV zářením, ale také proti mechanickému poškození vaku nebo jiným škodlivým vlivům. Flexibilní Vaky Jabor určená pro uchovávání hnojiv jsou certifikovanými výrobky. Jde o nejlepší řešení pro uchovávání tekutých hnojiv pokud se nechcete zabývat stavbou klasické nádrže.

Velkokapacitní nádrže na zemědělská hnojiva

Skladování tekutých hnojiv ve speciálních certifikovaných vacích je ekologické. Flexibilní vaky jsou sortiment budoucnosti pro řešení uskladnění zemědělských hnojiv. Vyrábíme různé velikosti nádrží a dokážeme zrealizovat také zakázky šité na míru přímo vašim potřebám. Pokud tedy máte speciální přání, neváhejte nás kontaktovat. Vyrobíme vám flexibilní zásobník na hnojiva podle vašich požadavků. Atypické provedení pro nás není žádný problém. Pro objednání vaku na hnojiva na miru je potřeba uvést požadovanou velikost. Můžete se také obrátit na naše profesionální techniky, kteří mohou přijet k vám a změřit prostor určený pro instalaci Vaku Jabor.

Vaky na hnojiva