Info

Společnost EXFLO PL se stala naším novým obchodním partnerem. Jedná se o jednoho z nejvýznamnějších evropských výrobců produktů z PVC a TPU /thermoplastic polyuretan/. Tímto strategickým spojenectvím rozšířila naše společnost výrobní portfolio o zajímavé produkty jako jsou PROTIPOVOŇOVÉ ZÁBRANY, PROTIHLUKOVÉ CLONY ČI ZÁCHYTNÉ NÁDRŽE NA NEBEZPEČNÉ LÁTKY. Věříme, že nám tato spolupráce přinese mnoho nových obchodních příležitostí pro český a slovenský trh. Pro oba státy jsme se staly výhradním distributorem uvedených produktů.

Protipovodňové bariéry

Na rozdíl od tradičních protipovodňových zábran, které jsou často těžké a nepohodlně se používají, se pružné látkové zábrany snadno montují a demontují. Nevyžadují žádnou dodatečnou konstrukci ani podporu – stačí výrobek rozložit a naplnit vodou.
Flexibilní protipovodňové zábrany jsou jedním z nejlepších řešení ochrany před povodněmi, zejména při ochraně garážových vrat, dveří nebo jiných prvků budovy, které jsou ohroženy zaplavením při přívalových deštích nebo povodních. Díky pružné technické tkanině se zábrany snadno přenášejí a skladují, což usnadňuje jejich použití na různých místech, kde je třeba chránit před povodněmi.

Protipovodňová bariéra - Exflooder
V případě dotazů nás kontaktujte: +420 605 797 777
Zvukotěsné stěny.

Zvukotěsné stěny

Stavební práce provází neodmyslitelný problém hluku, tj. zvuků, které mohou mít nepříznivý vliv na naše zdraví. Prostorově se šířící zvukové vlny jsou kmitáním molekul vzduchu a změnou jejich hustoty vzniká tlakový rozdíl. Velmi hlasité zvuky, tj. velké tlakové rozdíly, mohou poškodit sluch a další orgány v lidském těle. Proto je důležité předcházet hluku a snižovat ho všude tam, kde může být hrozbou. Účinnými nástroji ke snížení dopadu hluku jsou akustické zástěny a zvukově pohlcující rohože.

Záchytná vana proti úniku

Nebezpečné látky skladované a používané ve výrobních nebo servisních procesech mohou představovat významnou hrozbu nejen pro životní prostředí, ale také pro lidi. Nekontrolovaný únik z paletového kontejneru nebo sudu může kontaminovat půdu a způsobit pracovní úraz, např. popálení zaměstnance kyselinou nebo uklouznutí a zlomení končetiny. K minimalizaci tohoto rizika se používají vhodně zvolené záchytné vany proti úniku.

Záchytná vana proti úniku chemikálií.
Certifikáty a technické listy ke stažení